Maxmilián Boháč

36461. Dáma s prstenem (Olga Pavlíková)

popis: Olej na plátně, 99x75 cm. Signováno vpravo dole M. Boháč, datováno vzadu 1941. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.10.2019 19:21:05

vyvolávací cena: 900 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč