Maxmilián Boháč - Dáma s prstenem (Olga Pavlíková)

Olej na plátně, 99x75 cm. Signováno vpravo dole M. Boháč, datováno vzadu 1941. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

36461. Dáma s prstenem (Olga Pavlíková)
Dražba ukončena:30.10.2019 19:21:05
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 700 Kč