Maxmilián Boháč

36461. Dáma s prstenem (Olga Pavlíková)

popis: Olej na plátně, 99x75 cm. Signováno vpravo dole M. Boháč, datováno vzadu 1941. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:17:00

vyvolávací cena: 900 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč