Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na plátně, 42 x 60 cm. Signováno vpravo dole. 40. léta 20. století. Rámováno v autorském širokém masivním galerijním rámu s modrozelenou patinací povrchu, ladící do barevného spektra tohoto skvělého uměleckého díla.
Poznámka současného majitele: Krásné provedení dobové atmosféry slovácké chalupy s doškovou střechou v malířově působišti v obci Strážnice u Hodonína, které je dnes známé pořádáním folklorních festivalů Strážnických slavností. Obrazy od tohoto slováckého umělce, jež působil ve Strážnici stejně jako Camillo - Daněk, Jícha, Škamrala a Cundrla, jsou dnes na trhu s uměním již nedostupné. Dílo původně pochází z folklorní sbírky vídeňských sběratelů původně pocházejících z České republiky.