Lept, 27x35 cm. Signováno vpravo dole Meta Plückebaum. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 38 cm
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci