Meta Plückebaum - Kotě

Detail položky

Detail položky

Lept, 27x35 cm. Signováno vpravo dole Meta Plückebaum. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 38 cm

doporučujeme
Meta Plückebaum
153551. Kotě
Zbývá:8 dnů, 9 hodin
Konec dražby:18.01.2026 21:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci