M.Fischerová - Kvechová a další - Soubor 4 kreseb

Kombinované techniky - kresby, od 35x22 cm do 10x9 cm. 1x signováno vpravo dole M.F.K., 2x signatura nečitelná, 1x nesignováno. 2x volné listy, 1x pasparta, 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

M.Fischerová - Kvechová a další
44438. Soubor 4 kreseb
Dražba ukončena:13.05.2020 20:26:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč