Kombinované techniky - kresby, od 35x22 cm do 10x9 cm. 1x signováno vpravo dole M.F.K., 2x signatura nečitelná, 1x nesignováno. 2x volné listy, 1x pasparta, 1x rám, pasparta, sklo. Pozn.: Mírně poškozeno.