Michael Hall - Hudební abstrakce

Ofset a zlacení. 83x52 cm. Signováno dole uprostřed Michael Hall, signováno vlevo dole v tisku M.Hall. Rám, sklo.

Michael Hall
302368. Hudební abstrakce
Dražba ukončena:04.12.2019 20:01:51
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč