Michael Hall

302368. Hudební abstrakce

popis: Ofset a zlacení. 83x52 cm. Signováno dole uprostřed Michael Hall, signováno vlevo dole v tisku M.Hall. Rám, sklo.

dražba ukončena: 04.12.2019 20:01:51

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč