Michal Dudáš - Kamarádky

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole M. Dudáš 22. Rámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1963

111622. Kamarádky
Dražba ukončena:29.02.2024 22:18:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč