Michal Dudáš - Krysař

Nejdelší strana: 83 cm

Olej na plátně, 80x55 cm. Signováno vpravo dole M. Dudáš 2024. Rámováno.

o autorovi: 1963

154344. Krysař
Zbývá:27 dnů, 15 hodin
Konec dražby:26.02.2026 22:42:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč