Michal Dudáš - Světlonoš

Nejdelší strana: 84 cm

Olej na plátně, 80x55 cm. Signováno vpravo dole M. Dudáš 2024. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1963

152600. Světlonoš
Zbývá:0 dnů, 15 hodin
Konec dražby:29.01.2026 21:19:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 08.01.2026 2:48:10 18610