Michal Rejniš - První představení

Škrábaná koláž, 66x75 cm. Signováno vlevo nahoře Rejniš 92. Rámováno.

Michal Rejniš
57251. První představení
Dražba ukončena:31.03.2021 22:13:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč