Michal Tučný - Panáček

Detail položky

Detail položky

Kresba, 13x8 cm. Signováno dole uprostřed Michal Tučný 89. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 23 cm

 

o autorovi: 1947 – 1995
Český zpěvák country music.

vydraženo doporučujeme
100209. Panáček
Dražba ukončena:06.08.2023 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 100 Kč 06.08.2023 21:12:49 12966
2 000 Kč limit (06.08.2023 21:12:48) 12773
1 100 Kč limit (06.08.2023 15:14:40) 12773
1 000 Kč 06.08.2023 15:14:41 10260
900 Kč limit (06.08.2023 11:26:28) 12773
800 Kč 05.08.2023 23:49:21 10260
700 Kč 04.08.2023 1:34:10 12773
600 Kč 02.08.2023 5:47:01 10108
500 Kč 27.07.2023 17:41:22 10747