Kresba, 13x8 cm. Signováno dole uprostřed Michal Tučný 89. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 23 cm
o autorovi: 1947 – 1995 Český zpěvák country music.
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci