J. Michálek - Malá Strana

Olej na plátně, 49x69 cm, signováno vpravo dole J. Michálek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5836. Malá Strana
Dražba ukončena:26.10.2016 19:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč