Martin Micka - Noční svit

Olej na sololitu, 23x25 cm, signováno dole uprostřed Micka 94, rám.

1962
Člen UVU a Asociace jihočeských výtvarníků.

3717. Noční svit
Dražba ukončena:27.01.2016 22:35:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč