Miguel Fernando Lopez (MILO) - Kostlivec

Bronz, mramor, výška s podstavcem 15 cm. Značeno MILO.

Pozn.: Novodobý odlitek. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1955
Portugalský sochař.

Miguel Fernando Lopez (MILO)
63474. Kostlivec
Dražba ukončena:25.08.2021 20:54:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč