Miguel Fernando Lopez (MILO)

63474. Kostlivec

popis: Bronz, mramor, výška s podstavcem 15 cm. Značeno MILO.

Pozn.: Novodobý odlitek. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1955
Portugalský sochař.

dražba ukončena: 25.08.2021 20:54:21

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 200 Kč