Mika - Kontakt 1

Olej na plátně, 140x140 cm. Signováno vpravo dole Mika 95. Nerámováno.

Mika
301949. Kontakt 1
Dražba ukončena:05.11.2019 20:31:13
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč