Miklos Michalowitz - Halbporträt von Schmatt in Uniform

Olej na plátně, 38x30 cm. Signováno vlevo dole Michalowitz. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Miklos Michalowitz
27188. Halbporträt von Schmatt in Uniform
Dražba ukončena:30.01.2019 21:28:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč