Miloslav Gross - Lesní interiér

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Mil. Gross. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920 – 1997

304826. Lesní interiér
Dražba ukončena:16.05.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč