Míla Daníček - Práce u stavení

Olej na kartonu, 33x44 cm. Signováno vpravo dole M. Daníček. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Míla Daníček
308322. Práce u stavení
Dražba ukončena:17.04.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč