Milan Klimeš - Čerti

Olej na plátně, 103x180 cm, nesignováno, nerámováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Milana Klimeše.

5573. Čerti
Dražba ukončena:29.09.2016 19:26:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč