Milan Dřízhal

307730. Slunečnice

popis: Olej na sololitu, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Milan Dřízhal 1988. Rámováno.

pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 02.03.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 01.03.2021 19:36:37 2430