Milinovský - Děti ve vsi

Olej na plátně, 45x55 cm, signováno vpravo dole Milinovský, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

6221. Děti ve vsi
Dražba ukončena:27.10.2016 20:59:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč