Pokorný - Žena

Pastel, 100x34 cm. Signováno vpravo nahoře Kurovský 68. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pokorný
49335. Žena
Dražba ukončena:01.10.2020 19:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč