Miloševič - Dubrovník

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vlevo dole Miloševič 1934. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Miloševič
28743. Dubrovník
Dražba ukončena:27.02.2019 18:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč