Olej na plátně, 84x70 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Pochází ze sbírky houslového mistra Jaroslava Svěceného, jemuž autor dílo osobně věnoval.
o autorovi: 1932
Narodil se v Pouchově u Hradce Králové. Nejdříve se vyučil kovářskému řemeslu u svého otce a poté studoval na Vyšší umělecko průmyslové škole v Jablonci nad Nisou. Ve své tvorbě se věnuje malbě, grafice, koláži i plastice. Výtvarně zpracovává často náměty z hudebního světa, postavy klaunů, žen i pohádkové motivy a tvoří také abstrakce. Na aukčním trhu se jeho díla objevují pouze vyjímečně.