Olej na plátně, 35x55 cm. Signováno vpravo dole Pečinka. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v Ostravě roku 1924. Kromě malby se věnoval grafice, ilustrátorství a keramice.