Miloslav Pečinka - Karlovy Vary

Olej na plátně, 35x55 cm. Signováno vpravo dole Pečinka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Ostravě roku 1924. Kromě malby se věnoval grafice, ilustrátorství a keramice.

Miloslav Pečinka
25300. Karlovy Vary
Dražba ukončena:29.11.2018 20:32:53
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč