Miroslav Kaufman - Fantazie I.

Akryl na plátně, 70x73 cm, signováno vpravo dole M. Kaufman 91, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Žatci roku 1963. Studoval AVU v Praze a v Paříži na École nationale supérieure des beaux-arts. Studijní pobyty absolvoval ve Francii a Švýcarsku. Kromě malby se věnuje i fotografii a grafickému designu a tvorbě autorských knih.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

9880. Fantazie I.
Dražba ukončena:26.04.2017 19:19:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč