Miroslav Kremz - Octavia na počátku 80.let

Olej na plátně, 35x60 cm. Signováno vlevo dole Kremz 2021. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1985
Narodil se ve Vyškově. Vystudoval střední automobilní školu. Vztah k malbě získal ve své rodině. Nejvíce ho motivoval a inspiroval jeho strýc, Pavel Dias, jenž byl profesorem na pražské FAMU, kde vyučoval uměleckou fotografii.
Motivem pro malbu se mu staly staré fotografie. Ve svých pracích se rád vrací do minulosti a dokáže vystihnout detaily a realitu.

Miroslav Kremz
86383. Octavia na počátku 80.let
Dražba ukončena:30.11.2022 22:26:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč