Miroslav Lebeda - Zima na Vysočině

Olej na sololitu, 30x35 cm. Signováno vpravo dole Lebeda M. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1954
Malíř krajin převážně z Vysočiny a květinových zátiší.

108624. Zima na Vysočině
Dražba ukončena:07.01.2024 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč