Miroslav Pokluda

307417. Bavorské hory

popis: Olej na kartonu, 34x55 cm. Signováno vpravo dole Pokluda. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.01.2021 20:09:48

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč