Miroslav Pokluda

307419. Chalupy u rybníka

popis: Olejová tempera, 42x76 cm. Signováno vpravo dole Pokluda. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 25.01.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 25.01.2021 19:45:57 8096
500 Kč 25.01.2021 14:13:54 439