Miroslav Pokluda - Jihočeská vesnice

Nejdelší strana: 79 cm

Olejová tempera, 40x70 cm. Signováno vlevo dole Pokluda. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1919

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč

113905. Jihočeská vesnice
Dražba ukončena:07.04.2024 20:09:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč