Miroslav Pošvic, Světlana Hásková, A. Fuchs, Miloslav Holý

307440. Konvolut 7 prací

popis: Různé techniky, od 25x18 do 22x34 cm. Signovány. 3x volný list, 3x paspartováno, 1x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 29.01.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč