Miroslav Rada - Čas běží

Olej na plátně fixovaném na překližce, 50x38 cm. Signováno vlevo dole Miroslav Rada 07. Rámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1926 - 2017
Narodil se v Praze. Studoval na Karlově univerzitě pedagogiku u prof. Boudy, Lidického a Salzmana. Ve své tvorbě se zaměřoval hlavně na sakrální tematiku, vytvořil i řadu světských motivů a ilustrací. Vystavoval jak doma, tak v zahraničí.

top
153853. Čas běží
Zbývá:9 dnů, 22 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč