Olej na plátně, 32x40 cm. Signováno vpravo dole Šilhán. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1910 – 1980
Malíř. Studoval na AVU v Praze u O. Nejedlého. Působil v Turnově, vystavoval s libereckými výtvarníky. Byl členem Svazu československých výtvarných umělců.