Miroslav Šilhán

47238. Polní cesta

popis: Olej na plátně, 32x40 cm. Signováno vpravo dole Šilhán. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 25 dnů, 6 hodin

konec dražby: 29.07.2020 20:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč