Miroslav Šilhán - Polní cesta

Olej na plátně, 32x40 cm. Signováno vpravo dole Šilhán. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 – 1980
Malíř. Studoval na AVU v Praze u O. Nejedlého. Působil v Turnově, vystavoval s libereckými výtvarníky. Byl členem Svazu československých výtvarných umělců.

Miroslav Šilhán
47238. Polní cesta
Dražba ukončena:29.07.2020 20:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč