Miroslav Vaculík - Milenci VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 110x95 cm. Signováno vlevo dole Vaculík 73. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Díla byla získána přímo od rodiny autora.

o autorovi: 1940
Malíř.

Miroslav Vaculík
45487. Milenci VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:28.05.2020 22:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč