Cca 20x12 cm. Všechny polokožené a papírové vazby. 18. a 19. stol.
1. Handbuch der Krankenpflege
2. Tentamen Inaugurale Medicum
3. Praktische Arzneimittellehre
4. Kleine Aufsasse Medizinischen Inhalt
5. Skroselkrankheit
Pozn.: Vazby mírně poškozeny.