M.Lebeaud, P.A.Gadollo, J.Arneman, J.H.Jugler, J.L.Ghoulandt - Soubor 5 medicínských knih

Cca 20x12 cm. Všechny polokožené a papírové vazby. 18. a 19. stol.
1. Handbuch der Krankenpflege
2. Tentamen Inaugurale Medicum
3. Praktische Arzneimittellehre
4. Kleine Aufsasse Medizinischen Inhalt
5. Skroselkrankheit

Pozn.: Vazby mírně poškozeny.

M.Lebeaud, P.A.Gadollo, J.Arneman, J.H.Jugler, J.L.Ghoulandt
44598. Soubor 5 medicínských knih
Dražba ukončena:14.05.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč