Moda - Jihoevropské město

Olej na kartonu, 38 x 30 cm, rám, signováno vlevo dole a darováno 1922.

Pozn.: rám ze stran poškozen. Vzadu štítek z galerie a nečitelné razítko.

263. Jihoevropské město
Dražba ukončena:28.02.2013 22:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 28.02.2013 21:10:58 74