Mojmír Medek - Zlaté návrší Krkonoše od Benecka

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Medek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Malíř. Studoval na Vyšší uměleckoprůmyslové škole v Brně grafiku u J. Brucknera, malbu u O. Zeminy a kresbu u E. Ranného st. Působil jako vedoucí výtvarné skupiny v rámci galerie Královopolské strojírny v Brně. Byl malířem krajiny, ve své tvorbě vycházel z tradice české realistické malby. Maloval Vysočinu, Pálavsko, krajinu Tišnovska, kromě oleje často používal i pastel. Vystavoval společně s brněnským DÍLEM a pražským ART centrem.

Mojmír Medek
308426. Zlaté návrší Krkonoše od Benecka
Dražba ukončena:23.04.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč