monogram G.R. - Jezero v horách

Olej na plátně. 63x80 cm. Monogramováno vpravo dole G.R. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

monogram G.R.
38644. Jezero v horách
Dražba ukončena:11.12.2019 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč