Henri de Toulouse Lautrec - P. Sescau

Litografie, 19,5x25,5 cm, značeno vpravo dole , rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1864-1901
Francouzský malíř.

8887. P. Sescau
Dražba ukončena:30.03.2017 18:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč