monogramováno AE - Ottovo mýdlo rakovnické

Litografie, 95x63 cm, monogramováno vpravo uprostřed AE, rám, zaskleno.

Pozn.: Poškozeno.

monogramováno AE
3446. Ottovo mýdlo rakovnické
Dražba ukončena:26.11.2015 21:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč