Monogramováno AJ

54687. Benátky

popis: Olej na kartonu, 20x30 cm. Monogramováno vpravo dole A.J. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.01.2021 20:30:11

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč