Monogramováno AJ - Benátky

Olej na kartonu, 20x30 cm. Monogramováno vpravo dole A.J. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Monogramováno AJ
54687. Benátky
Dražba ukončena:27.01.2021 20:30:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč