monogramováno A. K. - Léto na vsi

Olej na kartonu, 50x65 cm. Monogramováno vpravo dole A. K. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

monogramováno A. K.
57211. Léto na vsi
Dražba ukončena:31.03.2021 20:26:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč