monogramováno AW - Stmívání

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x43 cm. Monogramováno vpravo dole AW. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

monogramováno AW
51945. Stmívání
Dražba ukončena:29.10.2020 21:38:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč