Monogramováno Č.R. - Staré město

Olej na plátně, 32x52 cm. Monogramováno vpravo dole Č.R. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu přípis.

Nejdelší strana: 65 cm

113986. Staré město
Dražba ukončena:07.04.2024 20:52:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč