monogramováno E.H. - Horské štíty

Olej na překližce, 51x69 cm. Monogramováno vlevo dole E. H. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu přípis.

monogramováno E.H.
45427. Horské štíty
Dražba ukončena:28.05.2020 21:22:08
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 900 Kč