monogramováno GW - Bibersburg ( Červený kameň)

Olej na plátně, 65x75 cm, monogramováno vpravo dole GW, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny. Rok 1928.

monogramováno GW
8772. Bibersburg ( Červený kameň)
Dražba ukončena:29.03.2017 20:50:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč