monogramováno H. - Dívka s vějířem

Olej na kartonu, 49x31 cm. Monogramováno vlevo dole H. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Karton mírně vyboulen

monogramováno H.
32576. Dívka s vějířem
Dražba ukončena:30.05.2019 19:11:03
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč