monogramováno HS - Konvolut 2 aktů

Nejdelší strana: 31 cm

Heliogravury, obě: 29x20 cm. Monogramovány vpravo dole HS. Rámovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

monogramováno HS
83658. Konvolut 2 aktů
Dražba ukončena:11.09.2022 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč