monogramováno IRV - Zátiší s chřestem

Olej na plátně, 40x50 cm. Monogramováno vpravo dole IRV. Rámováno.

Pozn.: Jedná se o novodobou repliku děl starých mistrů.

Nejdelší strana: 60 cm

monogramováno IRV
108025. Zátiší s chřestem
Dražba ukončena:27.12.2023 21:54:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč