monogramováno JK

61618. Lovecké zátiší

popis: Olej na plátně, 40x50 cm. Monogramováno vpravo dole J. K. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.06.2021 20:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč